CONFidence Class

Innowacyjna formuła wykładów i warsztatów dotyczących cyberbezpieczeństwa skierowana do młodzieży w wieku 16 do 19 lat.

Na CONFidence Class składają się niezależne wykłady odbywające się raz w miesiącu w katedrze telekomunikacji AGH oraz finał — konferencja IT Security dla nastolatków, w której możecie wziąć udział podczas CONFidence Conference - 1 Czerwca 2020.

Dodatkowo uczestnicy konferencji CONFidence Class mogą wziąć udział we wszystkich regularnych prelekcjach podczas drugiego dnia CONFidence.

Spotkania tematyczne


Dzięki uprzejmości Katedry Telekomunikacji AGH po raz kolejny w jej murach odbędą się darmowe wykłady i warsztaty, które wprowadzą Was w świat cyberbezpieczeństwa i pokażą jak najlepiej i przede wszystkim bezpiecznie się w nim odnaleźć.

Pierwsze zajęcia odbędą się 13 grudnia o godzinie 17:30 w sali 201 w budynku D-6 w Katedrze Telekomunikacji AGH. Zaprezentuje się na nich Maciej Krzyżaniak ze swoim tematem “Bezpieczeństwo zaczyna się od Ciebie!”. Jeśli chcesz dowiedzieć się m.in jaką politykę tworzenia oraz przechowywania haseł przyjąć, aby nawet w przypadku jego wycieku, nie narazić się na poważne problemy, to to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!


ZAPISZ SIĘ!


[ Zobacz zeszłoroczne spotkania ]

Call for Papers


ITSec nie ma przed Tobą tajemnic, a phishing wcale nie kojarzy Ci się z łowieniem ryb? Chcesz pomóc nam w tworzeniu CONFidence Class? Wyślij nam swoje zgłoszenie! Młodzi adepci cyberbezpieczeństwa potrzebują Twojej wiedzy i doświadczenia. Kto, jeżeli nie Ty, pomoże im wkroczyć w ten tajemniczy świat?

Co możemy Ci zaoferować?

  • bezpłatne wejście na konferencję Confidence,
  • pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania,
  • zamkniętą kolację z radą programową, organizatorami i innymi, wyjątkowymi speakerami,
  • podziw w oczach młodzieży żądnej wiedzy!


Jak zaaplikować?
Zaaplikuj, wysyłając pod adres: maciej@confidence-conference.org poniższe informacje:

  • imię i nazwisko,
  • krótkie bio,
  • zdjęcie,
  • temat prelekcji/warsztatów/lekcji pokazowej,
  • krótki opis (max. 500 słów),
  • wymagania techniczne

Tematy zbieramy do pierwszego kwietnia. Twoje zgłoszenie zostanie ocenione przez Radę Programową Confidence, a o jego wyniku poinformujemy Cię do dwóch tygodni po zamknięciu CFP. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój temat zawiera się w ramach programu, sprawdź to! Każdy pomysł jest mile widziany.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Maciej Kutyła
506 804 555

maciej@confidence-conference.org

Konferencja CONFidence Class


Wydarzenie odbędzie się 1 Czerwca 2020, podczas CONFidence Conference w Muzeum Lotnictwa Polskiego.

[ Zobacz kto prezentował w zeszłym roku ]

Patronat naukowy